Páry, Rande, Rodiny

LIDKA & ROMAN | RANDE FOTENIE

cover-1

Vstup do manželstva je pre každý pár veľký krok, veľa vecí sa zmení. Či je to spoločné bývanie, spoločné radosti, starosti, ale najkrajší zážitok je spoločné dieťatko. Nie každý v živote má takéto šťastie, ale Lidka a Roman to šťastie majú. Nedávno oslávili svoje prvé okrúhle výročie sobáša, tieto krásne spoločné chvíle trvajú už 10. rokov a je to úžasné! Ich radosť je o to väčšia, lebo tento rok sa im narodila vytúžená dcérka Lili. Oslávenci sa rozhodli osláviť svoje výročie originálne, a to rodinným piknikom v parku spolu so svojimi detičkami. Využili sme krásne babie leto a príjemne sme strávili nedeľné popoludnie.

Keď nám Lidka písala, aký má nápad, potešili sme sa, lebo malinkú Lili sme ešte “naživo” nevideli. Poznali sme sa len Lidkou, ocinom Romanom a malým Romankom, keď sme sa stretli pri tehotenskom fotení, no to bola Lili ešte v maminkinom brušku. Za tých pár mesiacov z nej vyrástla “veľká” slečna, však už mala 7 mesiacov a dokonca vie sama sedkať, tak nám Lili sama pózovala pred objektívom.  A ešte prvýkrát videla množstvo krásnych farebných listov a nevedela, ktorý skôr chytiť. Romanko ju nimi obsypával a to bolo radosti….

Zatiaľ sa mamina a ocino mohli venovať sebe a pripomenúť si svoje krásne výročie. Maminka Lidka pripravila dobrotky, srdiečkové muffinky s malinami a čokoládový koláč. Aj keď je Lili ešte malinká predsa musela ochutnať z takejto dobrotky a muffinka je chutila, však bola od maminky. :) No keď ochutnala sladučkú malinu, koláčik šiel bokom. Neskôr zbadala, že braček má tiež niečo na papanie a tak Romanko prišiel o jabĺčko. No ale aj napriek všetkým dobrotám prišiel hlad a naše rande fotenie sme ukončili. Lilinka s maminkou šli papať a my sme sa rozlúčili.

Tejto milej rodinke prajeme všetko dobré a veľa krásnych spoločných chvíľ!

01-1 0203-10304 05 06 07  100911-11213

 

You Might Also Like