Deti, Portréty

LUCKA | PRVÉ SVÄTÉ PRIJÍMANIE

cover copy 2

Prvé sväté prijímanie je v mnohých rodinách veľká udalosť, na ktorú sa dieťa dôsledne pripravuje. Je to výnimočná udalosť nielen pre dieťa, ale i pre rodičov, krstných a starých rodičov. Aj Lucka sa už nevedela dočkať dňa kedy bude mať prvé sväté prijímanie. Keď sa blíži tento veľký deň, dieťa je už duchovne pripravené na svoje prvé sväté prijímanie. No i rodičia musia  pripraviť mnoho potrebných vecí. Pre dievčatká je to príležitosť obliecť si krásne biele šaty, mať krásny účes, venček vo vlasoch. Chlapci to majú trošku jednoduchšie,  ale im to zväčša tak vyhovuje, že si oblečú to čo maminky nachystajú.  Posedenie pre rodinu, darček ako pamiatku na 1. sväté prijímanie, organizácia celého slávnostného dňa, aj to je potrebné vopred pripraviť. Mnohí rodičia a príbuzní si lámu hlavu aký darček vybrať, aby bol peknou spomienkou na tento výnimočný deň. K tradičným darčekom patrí knižka, biblia, ruženec, zlatá retiazka s príveskom, hodinky, náramok, krížiky. Jeden menej tradičný darček, ale spomienkový, môže byť darčekový poukaz na portrétové fotenie.

Lucka s rodičmi si vybrali použiť darčekový poukaz na portrétové jarné fotenie v zakvitnutej prírode. Na  fotení vzniklo mnoho pekných záberov na pamiatku. Vytlačené fotky potešili starkých, krstných rodičov  a Lucke zostala spomienka na svoj významný deň. Na fotení bola Lucka s rodičmi a mladším bračekom, preto sme nafotili aj niekoľko rodinných záberov do rodinného albumu.

prvé sväté prijímanie jarné fotenie fotograf Žilinafotenie prvé sväté prijímaniefotenie detí Žilina06jarné foteniefotenie prvé sväté prijímanie

You Might Also Like