Fotíme vonku, Fotíme vonku, Rodiny

LENKA | RODINNÉ FOTENIE

cover

Milé rodinné fotenie v tieni jabloní bolo splneným snom maminky Lenky. Veľmi túžila mať nové rodinné fotky, keďže Grétka aj Filipko podrástli a pýtalo sa doplniť fotoalbum. Počasie bolo krásne, skoro až letné, tak sme sa dohodli rodinné fotenie v prírode. 

Grétka mladšia sestrička bola hneď ochotná fotiť sa, no starší Filipko sa trochu držal bokom. Maminka nás vopred upozornila, že asi sa mu veľmi nebude chcieť fotiť. Spočiatku to tak vyzeralo, keď stál pri ocinovi a len pozoroval Grétku a maminu. Malá princezná sa na rodinné fotenie pripravila. Zobrala si so sebou svojho obľúbeného macka aj kočiarik. Ako správna “mamina” myslela na svojho macka, keby sa mu chcelo spinkať. Postupne sa však osmelil aj Filipko a prišiel k nám aj s ocinom na pár spoločných rodinných fotiek. Nevedno čo mu ocino sľúbil, ale Filipko bol nakoniec úplne perfektný model. Výsledok fotenia bol super a vzniklo kopec vydarených záberov. Potom už len stačilo vybrať fotky na zarámovanie, a tie ktoré pôjdu do rodinného fotoalbumu.

Darovať takéto milé rodinné fotenie vo forme darčekového poukazu,  je super prekvapením na sviatok, akým je napríklad Deň matiek, narodeniny, výročie sobáša. Alebo spojiť rovno dva sviatky dokopy, tak ako to bolo v tomto prípade. :)

rodinné fotenierodinné fotenie rodinné fotenie
rodinné fotenie Žilina rodinné fotenierodinné fotenie rodinné fotenie rodinné foteniefotenie v prírode rodinné fotenie

You Might Also Like