Svadby

SVADBA S&G | ŽILINA

cover2

Pohodová letná svadba vyšla mladomanželom presne tak, ako si to naplánovali. Predpovedaný dážď našťastie neprišiel, práve naopak, bolo krásne počasie.

Svadobné fotenie sme začínali u nevesty fotením príprav a potom sme sa presunuli na fotenie svadobných portrétov. Prvé miesto sme si dohodli pri pamätníku na Zvonici. Je to v blízkosti hradu Strečno, na kopci odkiaľ je krásny výhľad. Uvažovali sme aj nad možnosťou ísť nafotiť svadobné portréty na hrad Strečno, ale nevesta si to nevedela predstaviť v dlhých šatách. Tiež by to bolo komplikovanejšie z časových dôvodov, keďže cesta zo Žiliny do Strečna je nevyspytateľná. Preto sme zvolili takúto variantu, aby sme v kľude a pohode všetko stihli.

Sisa a Gabo si vybrali na fotenie svadobných portrétov krásne, avšak trochu neobvyklé, miesto. Mnohí poznajú Strečno pre kolóny áut, ale málokto zdvihne pohľad hore na vŕšok Zvonica a na pamätník francúzskych partizánov. Je to zaujímavé miesto, vedú k nemu dlhé a strmé schody. Pri stúpaní na vrch v dlhých šatách s vlečkou a v lodičkách nevesta mala čo robiť, no stálo to za to. Bol tam krásny výhľad na každú svetovú stranu. Ani sme nevedeli, do ktorej strany sa otočiť. Mohli sme si vybrat či budeme mať v pozadí hrad Strečno, Strečnianskú tiesňavu s riekou Váh alebo panorámu Malej Fatry. Veľmi pekný bol aj pohľad smerom na Žilinu, ale prírodna scenéria dostala prednosť.

Ako druhé miesto na fotenie svadobných portrétov si mladomanželia vybrali lúku v ich obľúbenej oblasti, medzi obcami Rosina a Trnové. Toto miesto malo pre nich osobné čaro, ale plány nám trošku skrížil silný vietor. Mali sme čo robiť, aby balóny neufúklo. Ale i napriek vetru tu bolo príjemne. Všade bolo tichučko, až kým nebolo počuť odbíjať pravé poludnie z neďalekej Rosiny. Práve v tomto kostole sa poobede konal svadobný obrad. Medzitým sme sa vrátili k nevestiným rodičom, kde sa už schádzali svadobný hostia a bolo všetko pripravené na odobierku a presun do kostola. Po obrade nasledovali gratulácie mladomanželom, fotenie spoločnej fotky a presun na svadobnú hostinu. Personál reštaurácie privítal mladomanželov pohárom dobre vychladeného sektu a prípitkom sa začala svadobná zábava.

Mladomanželom ďakujeme za dôveru a možnosť byť s nimi v ich svadobný deň.

01 02 letná svadba svadobné fotenie svadobné fotenie svadobné fotenie svadobné fotenie svadobný fotograf ŽIlina svadobný fotograf svadobný fotograf ŽIlina svadobné portréty svadobný fotograf ŽIlina svadobný fotograf ŽIlina svadobný fotograf ŽIlina svadba hrad Strečno svadba hrad Strečnosvadobný fotograf Žilina svadobný fotograf ŽIlina svadba Žilina svadobný fotograf ŽIlina svadba ŽIlina svadobné potréty svadobný fotograf ŽIlina svadobný fotograf ŽIlina svadba Žilina svadba Žilina Rosina 22 svadba ŽIlina svadba Žilina 24 25 26 27 28 29 30 34 35333231

You Might Also Like